Hakkımızda

Firmamız raf sistemleri sektöründe faaliyet göstermek üzere gelişmiş eleman kadrosu ve üst düzey ekipmanlarıyla kaliteli hizmet vermek için 1998 yılında kurulmuştur. 1998 yılından günümüze gelene kadar olan süreçte firmamız gelişen teknoloji ile birlikte kendi sektöründe büyük atılımlar yaparak firmanın tanınırlığını arttırmıştır. Bu atılımlarla birlikte firmamız iş kollarını geliştirerek daha fazla alanda hizmet sunmaktadır.

İş kollarımızı geliştirirken de, Siz saygıdeğer müşterilerimize kaliteli hizmet ve göz zevkine hitap edecek mükemmel mekanlar yapmak için günün gerektirdiği teknoloji ve uzman personeli en iyi şekilde kullanmaktayız. Uzman kadrolarımızın emekleriyle gerçekleşen mağaza raf sistemleri ,arşiv depolama sistemleri ,market raf sistemleri , alışveriş merkezleri projelerini titiz bir şekilde tasarım ve uygulamalarını yapıp siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi bir borç biliriz.
Firmamız son 10 senelik periyotta da ofis mobilyasında ciddi başarılar elde etmiştir. Firmamızın bu alanda da 2 adet tescilli markaları bulunmaktadır.

Şirketimiz müşteri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir. İhtiyaçlarınıza en ekonomik çözümü sunmak hizmet anlayışımız olmuştur. Bu nedenle faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip edip, kendini geliştirerek sizlere daha iyi hizmet etmeyi düşünmektedir.

Siz saygıdeğer müşterilerimizin mekanlarına uygun çözümler üretmek için uzman teknik kadromuzla çözümler üretmekteyiz.

Fatih raf sistemleri ülkemizde sektöründe isim yapmış saygın firmalarının yurt içi ve yurt dışında ki dekorasyon ve tasarımlarına imza atmanın gururu ile mesuliyetinin bilincinde olarak sizlere hizmetin en güzelini sunmaya devam edecektir.

Scroll
X